1. Anasayfa
  2. HABER

Arda Güler'e Milli Takım Şoku Mu? Montella'dan Açıklama!

Arda Güler’e Milli Takım Şoku Mu? Montella’dan Açıklama!
0

Arda Güler, son zamanlarda Real Madrid’de forma şansı bulamadığı için A Milli Takım‘da da yer alamayabilir. Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Arda’nın durumuyla ilgili endişelerini dile getirdi.

#ardagüler #montella #millitakım

Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik direktörü, Arda’nın durumuna üzüldüğünü ve bundan sonra daha fazla oynamasını umduğunu söyledi.

Montella, “Arda Güler’i ziyaret ettik. Evet, çok az oynuyor. Umarım bundan sonra daha fazla oynar. Çok yetenekli bir futbolcu.” diyen Montella, EURO 2024‘e 20+3 oyuncu davet edeceklerini ve fiziksel olarak iyi olanları ve maç oynayan isimleri çağıracaklarını belirtti.

Arda Güler, 17 yaşında gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fakat Real Madrid’e transferinin ardından forma şansı bulamadığı için milli takımda da yer alamayabilir. Montella, Arda’nın durumuyla ilgili endişelerini dile getirirken, genç yıldızın milli takımda oynaması için daha fazla forma şansı bulması gerektiğini vurguladı.

Arda Güler, Türk futbolunun en büyük umutlarından biri olarak görülüyor. Montella ve Türkiye Futbol Federasyonu, Arda’nın milli takımda oynaması için gerekli adımları atacaklarını ve genç yıldızın potansiyelini en iyi şekilde kullanmasını sağlayacaklarını ifade ettiler.

Arda Güler‘in milli takımda oynaması, hem Türk futbolu hem de EURO 2024 açısından büyük önem taşıyor. Montella ve Türkiye Futbol Federasyonu, Arda’nın milli takımda forma giymesi için her türlü desteği vereceklerini ve genç yıldızın Türk futboluna katkıda bulunmasını sağlayacaklarını vurguladılar.

Sonuç olarak, Arda Güler‘in milli takımda oynaması için Real Madrid’de daha fazla forma şansı bulması gerekiyor. Montella ve Türkiye Futbol Federasyonu, Arda’nın milli takımda oynaması için gerekli adımları atacaklarını ve genç yıldızın potansiyelini en iyi şekilde kullanmasını sağlayacaklarını ifade ettiler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir