1. Anasayfa
  2. HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana Mitinginde: Ana Muhalefetin Tek Derdi Koltuk!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana Mitinginde: Ana Muhalefetin Tek Derdi Koltuk!
CUMHURBASKANI RECEP TAYYIP ERDOGAN, 31 MART YEREL SECIMLER KAPSAMINDA BALIKESIR'DEKI KUVAYI MILLIYE MEYDANI'NDA MITING DUZENLEDI.(FOTO: FATIH EMRAH ERDOGAN / BALIKESIR, DHA)
0

Adana, 2023-11-16: Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana Mitingi’nde yaptığı konuşmada, ana muhalefetin koltuk kavgasıyla meşgul olduğunu ve ülke yönetimine talip olmadığını söyledi.

Erdoğan, “Adana’yı Türkiye Yüzyılı vizyonumuzun lokomotif şehri olarak görüyoruz. Adana’nın yoldaşlığıyla iftihar duyuyoruz.” dedi.

Mitingde 75 Bin Kişi:

Mitingde 75 bin kişinin katıldığını belirten Erdoğan, Adana’nın gerçek belediyeciliğe olan hasretini 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’na verdiği destekle dindireceğini söyledi.

Muhalefete Eleştiriler:

Ana muhalefetin parti içi kavgalarından başlarını kaldıracak fırsat bulamadığını ve şehirlerin sıkıntılarını çözecek bir projelerinin olmadığını savunan Erdoğan, “Uluslararası meselelerde ilkeli bir duruşlarını gördünüz mü?” diye sordu.

Şaibeli Pazarlıklar:

Muhalefetin şaibeli pazarlıklarla seçim kazanma peşinde koştuğunu ve seçimde umduklarını bulamayınca adaylarına yüklenip kendilerini temize çıkardıklarını belirten Erdoğan, “Başkanlarını partiden öyle bir attılar ki neredeyse kedi Şero’yu bile partiden içeri sokmayacaklar.” dedi.

Ana Muhalefetin Tek Derdi Koltuk:

Ana muhalefetin tek derdinin koltuk olduğunu savunan Erdoğan, “Mesele ülke yönetimine talip olmak değil kendi partilerinde kimin borusunun öteceği meselesi imiş.” dedi.

Güçlü Savunma Sanayii:

Türkiye’nin savunma sanayii alanında adeta destan yazdığını ve 34 farklı ülkenin semalarını Türk İHA ve SİHA’larının koruduğunu belirten Erdoğan, “Dışa bağımlılığımız azaldıkça etkinliğimiz artmıştır. Şimdi uçak gemimizin bir üst segmentini yapacağız.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir