1. Anasayfa
  2. HABER

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’e Aziz Yıldırım’dan Sert Eleştiri

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’e Aziz Yıldırım’dan Sert Eleştiri
0

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in Fenerbahçe’ye FETÖ yakıştırması yapmasını sert sözlerle eleştirdi. Yıldırım, Google’da “Fetöcü kulüp” araması yapıldığında çıkan sonuçların Galatasaray’ı işaret ettiğini ve Özbek’in bu gerçeği görmezden gelerek Fenerbahçe’ye iftira attığını söyledi.

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in Fenerbahçe’ye FETÖ yakıştırması yapmasını sert sözlerle eleştirdi. Yıldırım, Google’da “Fetöcü kulüp” araması yapıldığında çıkan sonuçların Galatasaray’ı işaret ettiğini ve Özbek’in bu gerçeği görmezden gelerek Fenerbahçe’ye iftira attığını söyledi. #AzizYıldırım #DursunÖzbek #Fenerbahçe #Galatasaray #FETÖ #ŞikeKumpası

Aziz Yıldırım’ın Açıklamaları Özetle Şu Şekilde;

  • Yıldırım, Özbek’e Google’da “Fetöcü kulüp” araması yapmasını ve çıkan sonuçları incelemesini tavsiye etti.
  • Özbek’in “sarı-lacivert duvar”, “ne şikesi memleket elde gidiyor”, “50.000 kişi ile sivil darbe yapacaklardı” gibi kelimeleri de Google’da aramasını ve sonuçları yorumlamasını istedi.
  • 3 Temmuz ruhunun hala ayakta olduğunu ve Fenerbahçe camiasının FETÖ’ye karşı savaş açmış ve kazanmış bir camia olduğunu vurguladı.
  • Dursun Özbek’in sözlerinin FETÖ’nün değirmenine su taşıdığını ve alçaklık, şerefsizlik olduğunu söyledi.
  • Yıldırım, Fenerbahçe’nin 117 yıllık geçmişinde her zaman milletinin ve devletinin yanında olduğunu kaydetti.
  • Dursun Özbek‘in entelektüel beslenme kaynağı olan Google’ın FETÖ’nün sözde lideri ve Galatasaray ile dolu olduğunu hatırlattı.
  • UEFA Şampiyonluğunun posterini bile bir bütün olarak yayınlayamayan bir kulüp başkanının Fenerbahçe’ye FETÖ yakıştırması yapmasının aptallık olduğunu söyledi.
  • Fenerbahçe’ye FETÖ tarafından kurulduğu yargı kararları ile sabit olan Şike Kumpasını gerçekmiş gibi lanse etmenin tam bir FETÖ yandaşlığı olduğunu savundu.
  • Dursun Özbek’in kendisini sinek ikiliden bile daha küçük gördüğünü ve ona daha çok sözü olduğunu söyledi.

Sonuç:

Aziz Yıldırım’ın Dursun Özbek’e sert tepkisi, iki kulüp arasındaki gerilimi daha da tırmandırdı. Yıldırım’ın açıklamaları, Fenerbahçe taraftarları tarafından büyük destek görürken, Galatasaray taraftarları tarafından ise tepkiyle karşılandı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir